Firmamız, yarım yüzyılı aşkın süredir sektörün lideri olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve eşya depolama gibi kaliteli hizmetler sunmaktadır. İhtiyaçlarınızı anlayan, deneyimli ve uzman kadromuzla, müşterilerimize en iyi taşıma çözümlerini sunmayı hedefliyoruz.
Title Image

Blog

Memnuniyet

Sizlere hizmet sunmuş olmaktan dolayı son derece memnunuz. Umarız sorunsuz bir nakliyat süreci ile sizlere hizmet sunabilmişizdir.
Her işte olduğu gibi nakliyat sektöründe de zaman zaman beklenmedik sorunlar yaşanabilir.
En temel amacımız sizlerin güvenini kazanmak ve süreçten memnun ayrılmanızı sağlamak.
Her türlü soruna karşı Karacan Evden Eve Nakliyat taşıma öncesi tedbirleri alarak ve eşyalarınızı sigortalayarak oluşabilecek tüm sorunları indirgemeye çalışır.
Eşyalarınızı özenle paketleyip, zarar gelmeyecek titizlikle taşıyoruz.

Umarız sunduğumuz hizmetten memnun kalmışsınızdır. Buraya ekleyeceğiniz yorum, bizden hizmet almak isteyen diğer kullanıcılar için referans görevi görecek ve işimizi sürdürülebilir kılacaktır. Tüm yorumlarınız için Karacan Nakliyat Ailesi olarak teşekkür ederiz.

2 Yorumlar
 • Aslı T.

  Merhaba, tüm ekibinizin eline sağlık. Çok uzun mesafe olmasına rağmen eşyalarımız hiçbir zarar görmedi. Eşyalarımızın montajları istediğimiz gibi oldu, elinize sağlık teşekkür ederiz.

  13 Şubat 2024 11:02
  reply
 • Alparslan H.

  Zaman Bey’e ilgisinden ve özverisinden dolayı teşekkür ederiz. Eşim ve ben süreçten memnun kaldık. Son derece profesyonel ve tecrübeli bir ekip, gönül rahatlığıyla sizi arkadaşlarıma tavsiye edebilirim. Çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

  13 Şubat 2024 11:02
  reply
Yorum yaz
İsim
E-mail