Kurumsal

Karacan Nakliyat

Yüksek hizmet kalitesiyle faaliyet gösteren Karacan Nakliyat, hizmet kalitesinden ödün vermeksizin ekonomik fiyatlarla  Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Karacan Nakliyat uzun yılların deneyimini günümüz koşullarına inovasyonla uyarlamak suretiyle müşterilerine güven veren bir sistem sunmaktadır. Firmamız, geniş hizmet yelpazesiyle, müşterilerine kusursuz bir tedarik zinciri ve bağlantı sağlar.

Tüm talepler, tek ve anlık muhatap olan İstanbul merkez ofisimizden karşılanmak suretiyle müşterilerimiz için basit ve kısaltılmış bir süreç sağlanmaktadır.


Misyon

Karacan Nakliyat kaliete misyonu ve vizyonuyla güçlü anlamda taşımacılık hizmetleri sunuyor. Karacan evden eve Bütün talepler İstanbul ofisimizden yürütülerek müşteri için tek muhatap, basitleştirilmiş ve kısaltılmış bir süreç sağlayarak yükün kusursuz ve ekonomik rotasını belirliyoruz.

Vizyon

Temel Değerlerimiz Doğru bilgi ve şeffaflığın ön planda olduğu bir hizmet anlayışı hareket etmektir. Sorumluluklarımızın bilincinde olmak ve taahhüt ettiklerimizi belirtiğimiz zamanda yapmaktır.

Çözüm Ortaklarımız