İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat için bizden fiyat almayı unutmayın!
Karacan Nakliyat ile sigortalı kaskolu taşıma sayesinde evden eve nakliyatın keyfini çıkarın!

Kurumsal pek çok markaya destek veren Karacan Nakliyat ile siz de evinizi ya da ofisinizi rahatça taşıyın.

Eğer İstanbul’ da yaşıyorsanız, İstanbul şartlarının planlama gerektirdiğini bildiğinizi varsayıyoruz. Bu karmaşık yapıda İstanbul evden eve nakliyat işlemlerinizi her noktaya kusursuzca gerçekleştiriyoruz.
İstanbul ev taşımacılığı noktasında Türkiye genelinde her yere nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Asansörlü ev taşımacılığı ile de eşyalarınızın kolaylıkla yeni yerine taşınmasını sağlıyoruz.
Karacan Nakliyat ‘ ın en önem verdiği konu siz müşterilerimizin memnun olarak bu süreci geçirmesidir. Tüm hizmet akışımızı bu memnuniyet profili üzerine oluşturmuş durumdayız.

İstanbul evden eve nakliyat firmaları konusunda araştırma güvenilirlik anlamında endişe taşıyor olabilirsiniz. Çünkü sayıca fazla olan nakliyat firmaları, tarz olarak farklılıklar göstermekte.
Seçeceğiniz firmanın sigortalı, kaskolu taşıma yapıyor olması , kaliteli personel kadrosuna sahip olması, ücretsiz ekspertiz hizmeti sunması, size özel ambalajlama yapması, taşıma sonrası kurulum hizmetleri verebilmesi, taşıma belgelerine sahip olması gibi pek çok nokta firmanın kalite standartını göstermektedir. Tüm bu detayları İstanbul evden eve nakliyat için düşündüğünüz firmada sorgulayabilirsiniz. Karacan nakliyat tüm bu koşulları sağlamaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat’ ta her yerdeyiz!

İstanbul evden eve taşıma şirketi olan Karacan Nakliyat, planlama gerektiren ve stresli bir süreç olan evden eve taşınma sürecinizi olabildiğince stressiz geçirmeniz adına tüm imkanları size sunmaktadır.
Karacan nakliyat bu alanda en iyi nakliyat firması olma özelliğini taşımaktadır.

İstanbul Evden Eve nakliyatta en uygun fiyatlar

Hepimiz en kaliteli hizmeti en uygun fiyata satın almak isteriz. Peki gerçekten de İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde bu mümkün müdür? Nakliyat firmalarına ödediğiniz ücret miktarı düştükçe unutmayın ki aldığınız taşıma hizmetinin kalitesi de aynı oranda düşüş gösterecektir.
İstanbul’da gerek ofis işletme maliyetleri gerek yaşam koşulları bu durumu paralel olarak etkilemektedir. Personellerin özenli çalışması, kaliteli altyapıya sahip olması tecrübeli olması doğrudan maliyetleri arttırmaktadır.  Özel ambalajlama paketleri, yeni nesil asansör kullanımları, uzman sürücüler vb detaylar fiyatlarda farklılıklar yaratmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyatta sık rastlanılan problemler

* Nakliyatçı firmanın asansörlü taşıma hizmeti vermediğinden haberimiz olmaması
Anlaşma sağladığımız firmadan mutlaka bu konu hakkında bilgi almalıyız. Eşyalar evin önüne kadar geldiğinde ve asansör desteği olmadığını duyduğunuzda her şey için çok geç olabilir ve ekstra masraflarla karşılaşabilirsiniz.

* Nakliyat firmasının işi bir başka firmaya satması ve ilk başta muhatap olduğunuz kişi ile daha sonra muhatap olduğunu kişilerin birbirinden farklı olması.

*Eşyaların sigortalanmaması ya da sigorta sürelerinin kısıtlı olması. Eşya taşıma sürecinde günlük olarak sigortalanan eşyalarınız evinizi yerleştirdiğiniz sırada karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlarda geçerliliğini yitiriyor. Bu nedenle sigorta kapsamları genişletilmiş olmalı.

*Personellerin tecrübesiz olması ve nakliyat hakkında yeterli bilgiye sahip olmaması.
Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı sanıldığının aksine tecrübe gerektiren, bilgi gerektiren ve organizasyon yeteneği gerektiren bir alandır. Ne yazık ki “eşyayı bir yerden alıp bir yere koymak” olarak görülen nakliyat kavramı bu algıdan ötürü pek çok yeni firmaya ev sahipliği yapmaktadır.
Eşyaların nasıl paketleneceği, nasıl kaldırılacağı, nasıl istifleneceği ve kamyona nasıl yerleştirileceği ile ilgili yeterli bilgisi olmayan personeller taşınma sürecinizi çileye çevirebilirler.

* Nakliyat Sözleşmesi yapılmaması

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti alırken nakliyat sözleşmesi imzalamadığınız takdirde ;” Ama biz sizinle en başta böyle anlaşmamıştık” diyebileceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Bunların yaşanmaması için en başta nakliyat sözleşmesi yapmalısınız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat - Ofis Taşıma - Parça Eşya Taşıma fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Destek Hattı : (0535) 857 27 37

En kısa sürede size dönüş yapacağız.

İstanbul Kurumsal Taşımacılık – Ofis Taşıma

İstanbul’ un neresinde olursanız olun kurumsal taşımacılık hizmetimizden faydalanmanız mümkün.  Yıllardır ofis taşımacılığı konusunda hizmet veren Karacan Nakliyat bu konuda da ihtiyaçlarınızı iyi analiz ederek güvenilir bir ofis taşıma süreci geçirmenizi sağlamaktadır. Tüm ofis malzemelerinizi büyük bir özenle paketleyen ekibimiz, evraklarınızı da büyük bir hassasiyet ile taşımaktadır. Karacan  Nakliyatın kurumsal taşıma referanslarına göz atabilirsiniz.

Referanslar


Blog

İstanbul Evden Eve Nakliyat ile ilgili yazılar

Ataşehir Evden Taşınma

Tarafından

Ataşehir Evden Taşınma
Evden taşınma esnasında kişiler birtakım sorunlardan çekinebilir ve nakliyat firmalarına güvenmeyebilir. Ancak doğru nakliyat firması ile taşınma…

daha fazla oku

Ataşehir Evden Eve Taşınma

Tarafından

Ataşehir Evden Eve Taşınma
Taşınma işlemleri özen isteyen bir konudur. Bu nedenle taşıma işlemlerinde taşımacılıkta kaliteli ve güvenli hizmet almak…

daha fazla oku

Ataşehir Eşya Depolama

Tarafından

Ataşehir Eşya Depolama
Yeni ev satın alma, kiralama veya taşınma gibi durumlarla ya da başka herhangi bir sebeple ev veya…

daha fazla oku