İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama ihtiyaçlarınız için çözümsel hizmetler sunan KARACAN NAKLİYAT İSTANBUL´DA bulunan 500 metrekare kapalı kurulu tesislerinde, modern raf ve depolama sistemleri, konusunda uzman kadrosu ve modern depolama araçları ile; müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre, stok yönetimi, sipariş hazırlama, sevk irsaliyesi basımı, yeniden ambalajlama, parçalama, birleştirme, etiketleme, kutulama,paletleme ve kalite kontrolün yanı sıra raflı depolama, müşterilerinin kendi depolarının yönetimine kadar geniş bir yelpazede depolama hizmeti sunmaktadır.

Dönemsel olarak eşya depolama ihtiyaçlarımız olabiliyor. Bazen yaz sezonu geldiğinde yer değiştirme durumlarımız olabiliyor. Bu gibi durumlarda ya yok yere ekstra kira ücretleri ödemek zorunda kalıyoruz ya da tüm eşyamızı yanımızda götürmek durumunda kalıyoruz.

İstanbul Eşya Depolama

KARACAN NAKLİYAT müşterileri, tüm depolama operasyonlarını ofislerinden on-line ve Real-time olarak takip edebilmekte, gerçekleştirilen tüm depolama operasyonlarına ait ayrıntılı raporları, istedikleri dönemlerde alabilmektedirler.

Eşyanın iyi saklanmasına, yangından korunmasına ve çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzenekler mevcuttur.

Eşyanın antrepo içinde kolaylıkla ve emniyetle araçlardan boşaltması, istiflenmesi, tartılması, ölçülmesi gibi, hizmetlerin yapılmasına ve taşıtlara yüklenmesine yarayan gerekli ekipman donanımına sahiptir.

Her türlü ürün için, özelliklerine göre çağdaş koşullarda depolama olanağına sahip depoda hizmet verilmektedir.

KARACAN NAKLİYAT faaliyet göstermekte olan A Tipi Genel Antrepo´dur .

KARACAN NAKLİYAT, müşterilerine ihtiyaçlarına uygun, artı değer yaratan çözümler sunmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama

Ataşehir Ev Eşyası Deposu

Ataşehir’ de ev eşyaları için depo hizmeti vermekteyiz. Depolamaya ihtiyaç duyduğunuz mobilya, beyaz eşya, vb gibi eşyalarınız güveli, sigortalı şartlarla depolanır.

Deplama hizmeti vermeden önce yetkilimiz gelip depoalanacak eşya hakkında bilgi alır. Uygun şartlarda taşınma işlemi yapılır. Uygun şartlarda eşyanız depomuzda muhafaza edilir.

İstanbul Eşya Depolama ihtiyaçlarınız dışında Karacan Nakliyat evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızı da karşılayabilecek düzeydedir. İstanbul semtleri ve Türkiye’ nin diğer tüm illerine nakliyat hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda zaman zaman parça eşya taşıma işlemlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu konuda da sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Küçük parça eşyalarınız için yüksek bedeller ödemek yerine düzenli ve sürekli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.