Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye deneyimli Personeli ve Tecrübeli şirket anlayışı ile Karacan Evden eve Nakliyat Ataşehir’ de Anahtar teslim nakliye hizmeti vermektedir, anahtar teslim evden eve nakliye hizmetinde;

Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye hizmetinde tam kapsamlı profesyonel hizmet sunan firmamız, Karacan Nakliyat sizlerin nakliye süreçlerini sorunsuz şekilde tamamlamasını hedeflemektedir.

Uzun yıllardır nakliyat sektöründe profesyonel hizmet sunan firmamız, sizlerin nelere ihtiyaç duyduğu konusunda üst düzey tecrübeye sahiptir. Sektördeki deneyiminden ötürü tüm taşınma süreçlerinizde rahatlıkla güvenebileceğiniz Karacan Nakliyat taşınma süreçlerini sigortalı olarak yürütmektedir. Sigortalı taşımacılık ile tüm eşyalarınız güvence altına alınmaktadır.

Her müşteri eşyalarının özenle taşınmasını ve düzgün ambalajlanmasını ister. Bizler bu konuda da oldukça hassas bir yaklaşım sergilemekteyiz. Size özel ambalajlamalar yaparak tüm eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlamayı hedeflemekteyiz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınma süreci öncesi sizlere en uygun fiyatlandırmayı yaparak , kişisel fiyatlandırma politikası ile en iyi fiyatlara ulaşmanızı önemsiyoruz.

7/24 ulaşabileceğiniz hizmet hattımız  : 0535 857 27 37
İletişim hattımız ile ister nakliyat işlemleri öncesinde ister nakliyat hizmetimiz sonrasında bizlerle kolaylıkla iletişime geçebilir ve süreçleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kesintisiz iletişim anlayışımız ile her an irtibat halinde olabilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Neleri Kapsar?

  • Eşyalarınızın kutulanıp Paketlenmesi ve yeni evinizde açılıp yerlerine yerleştirilmesi
  • Mobilyalarınızın Marangozumuz tarafından sökülüp yeni evinizde tekrar monte edilmesi.
  • Tüm eşyalarınızın profesyonel olarak zarar görmeden taşınması.
  • Tüm eşyalarınızın sigortalı taşınması
  • Avizlerinizin sökülüp yeni evde montajlarının yapılması.
  • Perdelerinizin sökülüp yeni evde yerlerine takılması
  • Bulaşık mankinası, çamaşır makinası, buzdolabı gibi eşyalarınızın düzenli bir şekilde sökülüp yeni evinizde yerlerine monte edilmesi.

Tüm hizmetlerimiz sonrasında detaylı kontroller yapılarak tik listler kontrol edilmektedir. Tüm iş listeleri kontrol edildikten sonra eksiklikler tamamlanır ve eğer herhangi bir hasar var ise bununla ilgili raporlamalar yapılarak eksiklikler giderilir. Güvence altında yürütülen nakliyat hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Karacan Nakliyat aynı zamanda parça eşya taşıma hizmeti, eşya depolama hizmeti, ofis taşıma gibi ek hizmetler de sunmaktadır. Bu gibi hizmetler ile ilgili olarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.